Сњежник блиста. Свуд се
Плаво небо свело;
Једна дробна капља
Паде ми на чело.
Гледам и облака
Нигдје у висини,
Нити ли човјека
У мојој близини.
О лијепо небо,
Гдје свјетлила грију,
Кажи ми, зар и ти
Гори сузе лију?
Плаво небо свело;
Једна дробна капља
Паде ми на чело.
Гледам и облака
Нигдје у висини,
Нити ли човјека
У мојој близини.
О лијепо небо,
Гдје свјетлила грију,
Кажи ми, зар и ти
Гори сузе лију?
Нема коментара:
Постави коментар