Ноћ је ведра, блага,
Бледи месец сја,
У милини тоне
Васиона сва.
И звездице миле
Расипају зрак...
Само једна трепну,
Па је покри мрак.
Чија беше звезда?
Бог једини зна!
Спокојна је, мирна,
Васиона сва.
(јуна 1881.)
Бледи месец сја,
У милини тоне
Васиона сва.
И звездице миле
Расипају зрак...
Само једна трепну,
Па је покри мрак.
Чија беше звезда?
Бог једини зна!
Спокојна је, мирна,
Васиона сва.
(јуна 1881.)
Нема коментара:
Постави коментар