Склонио сам је дубоко у срце
и сваке ноћи
као мајка своје јединче
милујем је -
срцу привијам...
Моје су ноћи утеха за моју љубав
јер тад се
једно другом отварамо
и причу најлепшу причамо...
- Љубави моја драга
склонио сам те
дубоко у срцу
да нико не види наше патње
да нико не чује наше болове
и да те
сваке ноћи
док напољу ћук коби
милујем
рањеној души привијам.
(1932)
и сваке ноћи
као мајка своје јединче
милујем је -
срцу привијам...
Моје су ноћи утеха за моју љубав
јер тад се
једно другом отварамо
и причу најлепшу причамо...
- Љубави моја драга
склонио сам те
дубоко у срцу
да нико не види наше патње
да нико не чује наше болове
и да те
сваке ноћи
док напољу ћук коби
милујем
рањеној души привијам.
(1932)
Нема коментара:
Постави коментар