понедељак, 23. децембар 2013.

ИЗ ИНТИМА - Есад Мекули

Јесење јутро и хладна соба.
Ти ми се смешиш са зида:
- Добро јутро!

И као да је пролеће -
соба је пуна
тебе и сунца...
Ту си, крај мене -
милујеш ме погледом:
- Добро јутро!

- О, кад ћу ти чути глас
између самотних зидова
и топле твоје руке
осетит на рамена!

Нема коментара:

Постави коментар